Co u Dominika?

DSCF5658resize
 
Co u nas?
Mamy dużą przerwę w pisaniu z powodu braku czasu, zatem jesteśmy winni parę słów, co u Dominika.

 

 

W kwietniu w Zespole Szkół Specjalnych nr 11 gdzie Dominik ma realizowane zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze odbyła się wystawa prac uczniów, w tym również prac, które wykonał nasz Dominik na zajęciach z pedagogami. Pan Łukasz, który obecnie najwięcej w tygodniu pracuje z Dominikiem dokładnie z humorem opisał Dominika na wystawie:

 

 

W kwietniu udało nam się zejść z diety ketogennej. Po ponad roku na diecie, która była bardzo obciążająca i niezbyt smaczna, zapadła decyzja o zejściu z diety, ponieważ Dominik ostatnie miesiące bardzo chorował. Właściwie całą zimę spędziliśmy w domu, lecząc zapalenia płuc. W czasie roku na diecie Dominik raz odwodnił się, nie mogliśmy podnieść diety ze względu na problemy z układem moczowym, a na stosunku ketogennym, na którym byliśmy nie udało się opanować napadów całkowicie. Jednak dieta zmniejszyła ilość napadów padaczkowych przynajmniej o połowę, tzn jest dużo mniej, ale zostały troszkę silniejsze.

Chcemy zobaczyć jak Dominik będzie radził sobie bez diety, narazie nie jest gorzej, może uda się bez diety i tłustych posiłków.

Następnie od 28 kwietnia br. byliśmy z Dominikiem na dwutygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w Neuronie. Opis turnusu znajdziecie w katalogu DOMINIK w zakładce TURNUSY lub klikając tutaj.

Obecnie Dominik kontynuuje zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze w domu i czeka na wakacje jak wszystkie dzieci.

Related Articles