Dziękujemy za kolejny rok.

Dziękujemy Wam za kolejny rok wsparcia i pomocy. To był bardzo trudny rok dla wszystkich, ale okazało się, że nikt nie zapomniał o Dominiku.

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" skończyła księgowanie 1% podatku za 2019 rok na subkontach podopiecznych, w tym roku jednak nie znamy miejscowości z których spłynął 1% podatku. Takie rozporządzenia. Nie wiemy ile osób wpłaciło ale nam to jednak nie zaszkodziło wręcz miło nam, że jest Was tak wiele z nami i uzbierała się wystarczająca kwota na cały rok rehabilitacji. 

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy przekazali swój 1% Dominikowi. Dziękujemy, że od tylu lat pomagacie nam i jesteście.

Jak co roku szczególne podziękowania dla Kancelarii Podatkowej Wujka Grzesia, który pomaga nam od początku.

Dziękujemy bardzo Natalii K., sąsiadom Agnieszce i Zbyszkowi, Cioci Bognie i wujkowi Piotrowi, p. Ewie, p. Robertowi, którzy regularnie wpłacają darowizny na subkonto Dominika oraz rodzinie i znajomym oraz p. Małgorzacie, firmie Proster z Brzeska, wujkowi Tomkowi, p. Szczepanowi, p. Maciejowi, Adamowi, p. Oldze którzy również przekazali darowizny dla Dominika.

Dziękujemy za każdą wpłatę i za każdą zebraną zakrętkę, za to, że zbieracie, dzwonicie albo sami przywozicie, to wszystko ma sens bo co 2 miesiące mamy uzbierane 1,5 tony zakrętek mimo, że ten rok ograniczył trochę akcję.

Dzięki zebranym środkom możemy planować kolejne turnusy, dzięki Wam Dominik był w tym roku na 5 turnusach rehabilitacyjnych czyli obozach treningowych. Na obozach zdecydowanie pogodniej się ćwiczy. -:). Dzięki temu ma cały rok rehabilitacje w domu, masaże, logopedę. Rok temu musieliśmy zmienić wózek, obecnie tez czekamy na nowy sprzęt do komunikacji z Dominikiem.

Dzięki zebranym środkom czyli dzięki Wam podajemy Dominikowi cały rok olejek CBD, jest mniej napadów, Dominik jest bardziej komunikatywny ale niestety nie ma efektu na który liczyliśmy.

Przyszły rok nie będzie łatwy czeka nas mnóstwo konsultacji i zapewne operacja stóp, więc będą wyjazdy i koszty. Mamy nadzieję, że uda się zrobić zabieg na NFZ.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy: Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Koleżankom i Kolegom z pracy i z klasy Kuby i ich Rodzinom, nauczycielom i  fizjoterapeutom Dominika, pracownikom MHD i wszystkim, którzy nas wspierają. 

Bądźcie nadal i trzymajcie kciuki za Dominika i Jego zdrowie!

 

 

Related Articles