Akcja charytatywna dla Dominika w Lublinie

Kochani kolejny raz w Lublinie jest organizowana akcja charytatywna tym razem dla naszego Dominika. Lublin dla nas zbiera zakrętki, robi karteczki świąteczne, a teraz Koło Naukowe Anglistów UMCS stworzyło we współpracy z Grupą Fotografów Lubelskich wydarzenie na rzecz rehabilitacji chorych dzieci. Jest to trzecia edycja Photo Booth Challenge - Baw się z nami i pomagaj.

Akcja odbywa się co roku i polega na wykonaniu profesjonalnych sesji fotograficznych uczestnikom akcji w studio w Chatce Żaka w Lublinie za symboliczne 10 zł. Zdjęcia po selekcji i obróbce zostaną wysłane na podane przy zapisach maile. Dochód z tegorocznej akcji będzie przeznaczony na rehabilitację naszego Dominika.

Oprócz zdjęć akcji towarzyszyć będzie kiermasz ciast, książęk i karteczek świątecznych. Więcej na ten temat możecie przeczytać na stronie:

https://www.facebook.com/events/190083254898434/

Jesteśmy bardzo wdzięczni wujkowi Jarkowi, że wytypował właśnie Dominika, cioci Gosi, że pomaga przy organizacji kiermaszu, Natalii Paszko za organizację imprezy i wszystkim zaangażowanym w akcję, studentom, znajomym, którzy chcą przekazać książki na kiermasz czy upiec ciasto i każdemu kto zdecyduje się wziąść udział w tym wydarzeniu.

Bardzo żałujemy, że nas nie będzie w Chacie Żaka.


 

 

Related Articles