Dominik niedawno zakończył pierwszy w tym roku turnus rehabilitacyjny, który odbył się w ośrodku Filii w Bielsku-Białej. Mogliśmy tam zabrać Dominika dzięki temu że postanowiliście przekazać w ubiegłym roku 1% podatku właśnie dla Dominika. Mamy zaplanowane jeszcze 2 turnusy w Filii w tym roku, zatem prosimy o pomoc finansową również podczas obecnego okresu rozliczeniowego. Pamiętajcie, że Dominik bardzo potrzebuje Waszego wsparcia aby mógł rehabilitować się.

Czytaj więcej...

Dziękujemy bardzo kolejny rok za to, że byliście z nami, mogliśmy liczyć na Waszą pomoc, wsparcie i zaangażowanie w zapewnienie Dominikowi lepszego życia. Nie jesteśmy w stanie zliczyć ani wymienić wszystkich którzy pomagają, o niektórych nawet nie wiemy, ale wszystkim jesteśmy bardzo wdzięczni. Nie wiemy jak ani nie umiemy podziękować inaczej. Wiemy za to, że bez Was byłoby ciężko.

Czytaj więcej...

 

Pierwszy koncert charytatywny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 93      w Krakowie.

Czytaj więcej...

Kochani kolejny raz w Lublinie jest organizowana akcja charytatywna tym razem dla naszego Dominika. Lublin dla nas zbiera zakrętki, robi karteczki świąteczne, a teraz Koło Naukowe Anglistów UMCS stworzyło we współpracy z Grupą Fotografów Lubelskich wydarzenie na rzecz rehabilitacji chorych dzieci. Jest to trzecia edycja Photo Booth Challenge - Baw się z nami i pomagaj.

Czytaj więcej...

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w pozyskiwanie wpłat z 1% podatku za ubiegły rok. Podziękowania i gratulacje przekazuje Podopiecznym, ich Rodzinom i Opiekunom, jak i samym podatnikom. Dzięki nim Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zebrała największą kwotę pieniędzy spośród wszystkich organizacji OPP w Polsce. Dowodzi to także ogromnego zaufania jakim jest darzona i o coraz większym zaangażowaniu społeczeństwa w sprawy społeczne.

podziekowanie

Czytaj więcej...

Podkategorie