Dziękujemy bardzo serdecznie p. Zofii

i p. Lenie za niespodziankę zostawioną

w naszej skrzynce pocztowej dla Dominika

 

 

Dominik zaczął wakacje roboczo ćwicząc w Filìi Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutycznym w Bielsku Białej. Niestety kolejny wyrzynający się ząb znowu utrudnia pracę ale zajęcia u Gosi i piesków łagodziły najgorszy ból 😉

Po ciężkich ćwiczeniach Dominik dobrze bawił się na weselu wujka, niestety rehabilitacja domowa również nie została odpuszczona przynajmniej w lipcu. A potem wyjazd nad morze, gdzie również Dominik ma masaże ale głównie wypoczywa na plaży, słucha szumu morza, mew i bawi się piaskiem. W tym roku koledzy zbudowali spa w piasku i zaprosili Dominika. Był taki upał i ciepła woda w Bałtyku, że Dominik pierwszy raz kąpał się w morzu, do tej pory moczył tylko nogi.

Wkrótce zdjęcia....

 

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEGO KOCHANEGO TATY!!!

 

Dominik na zakończenie roku szkolnego otrzymał świadectwo oraz nagrody za dzielną pracę przez cały rok. Bardzo dziękujemy pani Krysi, p. Agnieszce i p. Anetce za różnorodne, ciekawe, zabawne i uczące zajęcia jakie prowadziły przez cały rok. Dominik bardzo lubi te spotkania szkolne i będzie czekał z utęsknieniem na wrzesień.

A teraz na wakacje!!

Dominik niedawno zakończył pierwszy w tym roku turnus rehabilitacyjny, który odbył się w ośrodku Filii w Bielsku-Białej. Mogliśmy tam zabrać Dominika dzięki temu że postanowiliście przekazać w ubiegłym roku 1% podatku właśnie dla Dominika. Mamy zaplanowane jeszcze 2 turnusy w Filii w tym roku, zatem prosimy o pomoc finansową również podczas obecnego okresu rozliczeniowego. Pamiętajcie, że Dominik bardzo potrzebuje Waszego wsparcia aby mógł rehabilitować się.

Czytaj więcej...

Podkategorie