Dominik pozdrawia wszystkich z "obozu treningowego" (na obozie łatwiej się ćwiczy smile) w ulubionym centrum Filii w Bielsku-Białej i chciałby się pochwalić, że niedawno otrzymał świadectwo szkolne od p. Krysi, p. Marysi i p. Aldony z Zespołu Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie.

Czytaj więcej...

Czternasta już wystawa prac plastycznych uczniów z zajęć indywidualnych z Zespołu Szkół Specjalnych nr 11 odbyła się w tym roku w gmachu głównym Muzeum Narodowego w Krakowie w dniu 9 maja 2019 r. To wynik zajęć uczniów w domu z nauczycielami, którzy niejednokrotnie przez wiele miesięcy przygotowywali te dzieła. Aby potem czekać na moment otwarcia wystawy, który zawsze wywołuje wzruszenia.

Czytaj więcej...

Dzięki Firmie Budimex SA, Dominik mógł podczas ferii zimowych pojechać na turnus rehabilitacyjny do „Filii” Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutycznego Sp. z o.o. w Bielsko-Białej. Firma Budimex przekazała środki finansowe na pomoc i rehabilitację  Dominika. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że firma Budimex SA pomogła właśnie naszemu dziecku. Jest to dla nas ogromne wsparcie. Dominik cały czas jest rehabilitowany, masowany, ma zajęcia z pedagogami i logopedą, ale kilka razy w roku intensywnie pracuje na turnusach rehabilitacyjnych.  Jest to konieczne aby zapobiec przykurczom i skrzywieniom. Na turnusie Dominik ma zawsze 2.5 godziny rehabilitacji na sali oraz godzinę dogoterapii połączonej z terapią ręki, godzinę terapii wzroku, logopedę i SI.

Dziękujemy bardzo firmie Budimex za pomoc finansową.

 

Pozdrawiamy z ferii na turnusie rehabilitacyjnym w FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutyczne. To dzięki Wam 😍❤️ Dominik może tu ćwiczyć. Chciałby w tym roku kilka razy jeszcze tu wrócić zatem pamiętajcie jak zawsze o Dominiku przy rozliczeniu podatku za 2018 rok. Wiemy, że możemy na Was liczyć😘♥️

Zbliża się koniec 2018 roku, zatem pragniemy kolejny raz podziękować Wam za wsparcie i pomoc jakie otrzymaliśmy w tym roku, zwłaszcza za przekazanie 1% podatku za 2017 rok dla naszego Dominika oraz za zbieranie zakrętek.

Czytaj więcej...

Podkategorie