PODZIĘKOWANIE

Właśnie kończy się rok 2021 więc jest dobra okazja aby Wam powiedzieć

DZIĘKUJĘ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 
 
Chcielibyśmy całą Rodziną podziękować Wam za to, że jesteście nadal z nami podczas codziennych zmagań, trudności, niełatwego zadania jakim jest niepełnosprawność członka rodziny.
Po ponad 12 latach mamy nadal wsparcie tak wielu osób, właściwie jest stała ekipa naszych Pomagaczy❤️, a do tego dochodzą cały czas Nowi chętni ❤️do pomocy. Znajdujecie nas dzięki temu, że wiele lat temu wujek Marek ❤️założył stronę internetową Dominikowi. To dzięki Niej mamy wielu zbieraczy zakrętek plastikowych, które nadal przechowujemy między kolejnymi odbiorami w piwnicy u cioci Kasi.❤️
 
Od tego roku Dominik ma nową stronę na facebooku i coraz szersze grono znajomych. Miało to swoje potwierdzenie, gdy Fundacja Dzieciom, w której Dominik ma subkonto, zakończyła księgowanie 1% podatku. Okazało się, że zmobilizowane Wasze siły i wpłaty pokryją koszty rehabilitacji domowej Dominika w przyszłym roku. W tym miejscu bardzo dziękujemy Rodzinie i wszystkim znajomym i nieznajomym, a szczególne podziękowania dla wujka Grzegorza Bielata❤️, którego Kancelaria Podatkowa Rachmistrz pomaga Dominikowi cały czas.
 
O Dominiku dowiedziało się w tym roku, dzięki naszym Pomagaczom❤️, Europejskie Przedszkole Językowe Be Happy z Michałowic ❤️i wraz z dziećmi i rodzicami ❤️zorganizowali kiermasz, a uzbierane na nim fundusze przekazali dla Dominika. Dziękujemy❤️. Za te pieniążki Dominik był na turnusie rehabilitacyjnym w „Wesołej Krainie” w Sułkowicach.????????
 
Wujek Piotr ❤️powiedział o Dominiku firmie Elektro-Mont❤️, która zorganizowała licytacje i wraz z koszykarzami z PGE Spójnia Stargard❤️ i wspaniałymi Darczyńcami ❤️zebrali pieniążki i przekazali dla Dominika. Przyspieszyło to zamówienie urządzenia multifunkcyjnego Baffin Trio do siedzenia i pionizowania Dominika jak również umożliwi wyjazd na turnus rehabilitacyjny i zakup wózka w przyszłym roku.
 
Podziękowania należą się również wpłacającym❤️ na subkonto Dominika przez cały rok i zbierającym❤️ zakrętki plastikowe. Dziękujemy Rodzinie❤️, przyjaciołom❤️, znajomym❤️ i ich znajomym❤️, wszystkim szkołom❤️, przedszkolom❤️ i żłobkom❤️, bankom❤️, firmom❤️, urzędom❤️, które cały czas są zaangażowane w pomaganie Dominikowi i Koordynatorom❤️ tych zbiórek. Nie jesteśmy w stanie Was wszystkich wymienić. Dziękujemy Wam bardzo.❤️
 
W kończącym się 2021 roku zdecydowaliśmy się zastosować nową terapię u Dominika - mikropolaryzację mózgu. Przyniosła ona pierwszą od dawna znaczną redukcję napadów padaczkowych. Był to dla Dominika lżejszy rok neurologicznie, dzięki temu częściej się uśmiecha, łatwiejszy jest kontakt, szybciej się komunikujemy oczami np.
 
Dominik dał nam znać, że jest leworęczny. Tak się cieszył jak to odkryliśmy.????
Mikropolaryzacja odbywa się na turnusach rehabilitacyjnych, na które jeździmy dzięki Waszej pomocy. Obecnie Dominik też dzielnie ćwiczy na turnusie w Neuronie i ma trzecią serie mikropolaryzacji.
 
Dziękujemy za całoroczne wsparcie i życzymy sobie i Wam takich dobrych ludzi❤️ wokół w 2022 roku

wyk. serca: cacka z placka

 

Related Articles