DZIĘKUJEMY WAM

Zbliża się koniec 2018 roku, zatem pragniemy kolejny raz podziękować Wam za wsparcie i pomoc jakie otrzymaliśmy w tym roku, zwłaszcza za przekazanie 1% podatku za 2017 rok dla naszego Dominika oraz za zbieranie zakrętek.

Tak samo jak w poprzednich latach chcemy Wam podziękować i przekazać informację na temat wpłat z Urzędów Skarbowych. Bardzo nam zależy abyście przekazali podziękowania wszystkim, którzy nam pomagają. Niestety nie mamy informacji o wszystkich osobach, które przekazują 1 % podatku dla Dominika, znamy tylko miejscowości, w których znajdują się Wasze Urzędy Skarbowe.

W grudniu br. Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", której podopiecznym jest Dominik, zakończyła księgowanie 1% podatku na subkontach podopiecznych. W tym roku Dominik otrzymał 1 % podatku od 494 osób.

Wpłaty są z Urzędów Skarbowych z następujących miejscowości:

 Gorlice – 145 wpłat laughing  Kraków – 122 laughing
 Piła – 45   Gliwice – 29
 Poznań – 14  Przeworsk - 9
 Wieliczka - 9  Krosno – 8
 Nowy Sącz – 8  Tarnów – 7
 Warszawa – 7  Proszowice - 6
 Lublin – 5  Jarosław – 4
 Mikołów – 4  Olkusz – 4
 Otwock – 4  Białystok – 3
 Czarnków – 3  Chodzież – 3
 Dębica – 3  Grudziądz – 3
 Stargard – 3  Bielsko-Biała – 2
 Bydgoszcz – 2   Gniezno – 2
 Jaworzno – 2  Jasło – 2
 Koszalin – 2  Racibórz – 2
 Sanok – 2  Wadowice – 2
 Wejherowo – 2  Bełchatów – 1
 Bochnia – 1  Chrzanów – 1
 Drawsko Pomorskie – 1  Dąbrowa Górnicza – 1
 Gdańsk – 1  Gorzów Wielkopolski – 1
 Jelenia Góra – 1  Kalisz – 1
 Kielce – 1   Kolbuszowa – 1
 Kutno – 1   Leżajsk – 1
 Leszno – 1  Mielec – 1
 Ryki – 1   Sosnowiec – 1
 Szczecin – 1   Szamotuły – 1
 Wrocław – 1   Wieluń – 1
 Zabrze – 1  Zambrów – 1
 Zielona Góra – 1   Złotów – 1
 Żywiec - 1  

   

Bardzo jesteśmy wdzięczni tym, którzy są z nami od kilku lat i dziękujemy również tym, którzy dołączyli aby pomóc w 2018 r. Każda wpłata jest ważna. Cieszymy się, że Gorlice i Kraków wspierają nas co roku w największej ilości. Szczególne podziękowania dla Kancelarii Podatkowej Grzesia Bielata, który pomaga nam od początku walki z chorobą Dominika.

Dzięki Waszym wpłatom możemy zaplanować kilka turnusów rehabilitacyjnych dla Dominika na przyszły rok. Możemy też być spokojni o kontynuowanie rehabilitacji i masaży w domu. Z pieniędzy z 1% podatku kupujemy leki i środki higieniczne, opłacamy konsultacje i wizyty lekarskie oraz sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny dla Dominika.

Dziękujemy bardzo Natalii, p. Maciejowi i p. Wiesławowi, którzy regularnie wpłacają darowizny na subkonto Dominika, jak również cieszymy się z każdej nowej wpłaty (dziękujemy bardzo p. Ewie, p. Joannie, p. Łukaszowi, p. Markowi, p. Hubertowi).

Mimo wielu wpłat niezbędną pomocą jest też zbieranie plastikowych zakrętek dla Dominika. Co roku dołączają do nas nowe osoby i nowe placówki. W tym roku dzięki zaangażowaniu p. Edyty i p. Ani dołączyło do nas wielu nowych chętnych. Dziękujemy Wam bardzo jak również naszym wieloletnim wiernym Zbieraczom. Jest to ogromne wsparcie w momencie, gdy kończą się na subkoncie środki z 1% podatku. W tym roku firma Ekopoldex odebrała w sumie 9 ton i 295 kg zakrętek, a dzięki temu wspólnymi siłami uzbieraliśmy 11 575 zł

Dzięki Wam w tym roku Dominik był na 3 turnusach rehabilitacyjnych dwutygodniowych i na 1 jednotygodniowym. Mogliśmy też zapewnić Dominikowi rehabilitację w domu przez cały rok oraz masaże. Asia i Tomek pracują z Dominikiem już ponad 9 lat. Dodatkowo Dominik ćwiczy raz w tygodniu z panem Łukaszem z Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci oraz ma zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze. Raz w tygodniu uczestniczy w zajęciach na terenie Zespołu Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie.

W tym roku zapewniliśmy Dominikowi nowe łuski i buty ortopedyczne. Niestety w wyniku bólu rosnących zębów Dominik tak się napinał, że ma odleżynę na nodze i jeszcze przez jakiś czas nie może być pionizowany.

Dziękujemy wszystkim, którzy pracują nad polepszeniem stanu zdrowia Dominika, jak również tym którzy nam pomagają. Nie jesteśmy w stanie wszystkich wymienić, a o niektórych pewnie nie wiemy.

Pozdrawiamy serdecznie Was z turnusu rehabilitacyjnego w ośrodku Neuron w Małym Gacnie. To dzięki Waszym wpłatom i uzbieranym zakrętkom jesteśmy tu i Dominik może ćwiczyć codziennie.

Życzymy Wam wielu wspaniałych dni w Nowym Roku 2019.

 

 

 

Dziękujemy bardzo!!!

 

 

 

Related Articles