SEGREGACJA ZAKRĘTEK TRWA!!!

Akcja zbierania zakrętek dla Dominika cały czas trwa. Niedawno firma Ekopoldex odebrała od Babci i Dziadka Dominika w Woli Łużańskiej 1300 kg zakrętek plastikowych zebranych dla Dominika w POWIECIE GORLICKIM, za które na subkonto w fundacji wpłynęło 1 536,00 zł. Dominik otrzymał tyle pieniążków dzięki Babci i Dziadkowi którzy wszystkie zakrętki posegregowali kolorami.

Zakrętki są od dawna zwożone przez Dziadka z wielu szkół, przedszkoli i różnych miejsc w wielu miejscowościach, m.in.: Wola Łużańska, Łużna, Gorlice, Biecz, Mszanka, Stróże, Szymbark, Bystra, Ropa, Libusza. Do Woli przyjeżdżają również zakrętki od rodziny ze Śląska. I wszystkie są systematycznie segregowane przez cały rok w garażu przez babcie i dziadka. Dawniej przewoziliśmy je do Krakowa skąd firma odbiera zakrętki, ale ostatnio było ich na tyle dużo, że zajęły cały transport.

DOMINIK JEST BARDZO WDZIĘCZNY ZA TAK TRUDNĄ  I CZASOCHŁONNĄ POMOC.

dziekuje_ikona

Dziękujemy całej rodzinie, znajomym, wszystkim szkołom i przedszkolom, dzieciom oraz sąsiadom i mieszkańcom z całej okolicy Woli, Gorlic i Biecza za zbieranie zakrętek i chęć pomocy Dominikowi. Dziękujemy za pomoc w przewożeniu i dostarczaniu zakrętek, zbyt wiele osób pomaga aby wymieniać.

Dzięki pieniążkom z zakrętek jesteśmy teraz na kolejnym w tym roku turnusie rehabilitacyjnym - wkrótce zdjęcia z ćwiczeń. Pieniążki z 1% podatku dawno zostały zużyte na 2 turnusy rehabilitacyjne i całoroczną rehabilitację w domu, opiekę i środki (higieniczne, leki itd) potrzebne Dominikowi. Gdyby nie środki z zebranych zakrętek nie moglibyśmy zapewnić Dominikowi potrzebnej mu rehabilitacji i opieki.

 

DZIĘKUJEMY!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Articles