Zajęcia Dominika

Od września Dominik kontynuuje zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze w Zespole Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie.

 

 

 

 

 

 

 W tym roku wróciła do nas p. Ania, wróciła, ponieważ z p. Anią Dominik miał zajęcia w ramach wczesnego wspomagania od 1 roku życia. Dominik ma spotkania z p. Anią w poniedziałki. Ostatnio na zajęciach poświęcają dużo czasu na grę na pianinie elektrycznym. Dominik dzielnie rusza paluszkami, naciska i czeka na dźwięki

 

 We środy w ramach zajęć szkolnych Dominik ćwiczy 2 godziny z p. Renią, która przychodzi do nas już trzeci rok. Pozostałe sześć godzin zajęć Dominik realizuje z p. Krysią. Nowością w tym roku jest to, że we czwartki Dominik jeździ do szkoły i ma zajęcia z klasą Ia, w której spędza czas z Olą, Marysią, Konradem i Karolem, którego szczególnie sobie upodobał. Są to bardzo aktywne godziny, gdy jest ciepło można spędzić czas na ogrodzie szkolnym, gdzie jest huśtawka (specjalnie przystosowana do huśtania w wózku) albo hamak.

                              

W chłodniejsze dni w klasie robią przeróżne rzeczy - Dominik wraca do domu z kompotem lub surówką wykonaną na zajęciach oczywiście pod okiem i przy pomocy p. Krysi i innych pedagogów.

                         

A najlepsza impreza jest gdy uda się dostać do sali muzycznej.

                               

Dominik bardzo cieszy się wyjściami do szkoły, zawsze jest bardzo zadowolony.

W tym roku szkolnym nie będziemy niestety kontynuować zajęć z terapii wzroku z p. Agatą ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niewidomych i Słabowidzących przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Bardzo dziękujemy za mnóstwo cierpliwości i wytrwałości w ciągu trzech lat pracy z Dominikiem.

                           

Oczywiście cały czas kontynuujemy  rehabilitację z Asią i masaże z Tomkiem oraz dogoterapię. A w sobotę i niedzielę Dominik odpoczywa.

Related Articles