Dziękujemy za 2014 rok

 

 

 

 

Mija kolejny rok, za nami już 2014 rok. Chcielibyśmy bardzo mocno oraz szczerze podziękować w imieniu Dominika i swoim za te kolejne 365 dni Waszego wsparcia, pomocy i dobrych chęci jakimi nas otaczaliście pod różnymi postaciami.

Dziękujemy, że przez cały rok mogliśmy na Was liczyć, otaczaliście Dominika troską i zrozumieniem, mieliśmy wpłaty na subkonto (szczególne podziękowania za stałą regularną pamięć dla: cioci Natalii, p. Joanny i p. Wiesława), cały czas zbieracie dla Dominika plastikowe zakrętki, które nadal są przechowywane w piwnicy cioci Kasi (Bardzo dziękujemy!!!). Zbiera oprócz Krakowa tyle miejscowości, że trudno wymienić wszystkich, ale wszyscy mogą być usatysfakcjonowani wynikiem: w tym roku firma Ekopoldex odebrała w sumie 9 ton i 420 kg zakrętek, a dzięki temu wspólnymi siłami uzbieraliśmy 9 884 zł (obliczenia bez zakrętek odebranych 19 grudnia od dziadków).

Szczególne podziękowania dla segregujących zakrętki cały rok. Dominik ściska mocno.

Dziękujemy mocno, że kolejny rok wpłaciliście 1% podatku na naszego Dominika. Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", której podopiecznym jest Dominik zaksięgowała pieniążki dopiero w połowie listopada br. Nadal byliście bardzo hojni dla naszego synka za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Wpłat było bardzo dużo, aż 689 i zostały przekazane z Urzędów Skarbowych w miejscowościach:

Bełchatów (1), Będzin (1), Bielsko-Biała (1), Bochnia (7), Busko Zdrój (1), Bydgoszcz (2), Chełm (1), Chrzanów (2), Czarnków (9), Dębica (3), Gliwice (14), Gorlice (225), Grudziądz (1), Jarosław (42), Jasło (2), Jaworzno (1), Kalisz (1), Katowice (2), Kazimierza Wielka (1), Kielce (1), Kraków (173), Krosno (12), Kwidzyn (1), Leszno (1), Limanowa (2), Lublin(9), Łomża (1), Miechów (1), Mikołów (3), Mysłowice (1), Myślenice (6), Nowy Sącz (6), Nowy Targ (3), Olkusz (4), Olsztyn (2), Oświęcim (1), Otwock (2), Piła (33), Poznań (12), Proszowice (4), Pruszków (1), Przeworsk (37), Ruda Śląska (3), Rybnik (1), Rzeszów (1), Sanok (3), Sochaczew (1), Sosnowiec (1), Stargard Szczeciński (1), Sucha Beskidzka (1), Szamotuły (1), Świecie (6), Tarnów (4), Tomaszów Lubelski (1), Wadowice (2), Warszawa (10), Wejherowo (2), Wieliczka (9), Zambrów (3), Zielona Góra (2), Złotów (3), Żywiec(1).

Bardzo cieszymy się, że zwiększyła się bardzo w tym roku liczba wpłat od mieszkańców Jarosławia i Przeworska (podziękowania dla wujka Grzesia za roznoszenie wizytówek Dominika), jak również cieszymy się, że co roku wspierają nas tak licznie mieszkańcy Gorlic i Krakowa. Szczególne podziękowania dla Kancelarii Podatkowej Grzesia Bielata, który pomaga nam od początku.

 Dziękujemy bardzo mieszkańcom wszystkich miejscowości za to, że pamiętacie o naszym Dominiku.

Ogromnie dziękujemy rodzicom Alusi Makuły (+), którzy obdarowali Dominika pieniążkami z subkonta Ali, jak również kolegom i koleżankom taty Dominika z Pionu Gazownictwa w Instytucie Nafty i Gazu w Krakowie, którzy pod koniec roku zebrali pieniążki i obdarowali nimi Dominika. Dzięki temu mamy pieniążki na masaż Dominika w pierwszych tygodniach Nowego Roku.

Pod koniec roku, jak już pisaliśmy w grudniu, spotkała nas przemiła niespodzianka, nasza ciocia Gosia z Lublina zorganizowała wspaniałych ludzi i zrobili wspólnymi siłami ponad 700 przepięknych karteczek świątecznych dla Dominika. Dziękujemy za tyle pracy, poświęcony czas i wspaniały pomysł. A tym wszystkim którzy kupili te piękne cegiełki dziękujemy za wydane pieniążki. Byliście bardzo hojni, niektórzy płacili dużo więcej niż kosztowały karteczki i dziś już wiemy, że zyski pokryją pół roku masaży Dominika, których nie możemy finansować z 1%.

Podsumowując mijający rok jest mnóstwo powodów aby być zadowolonym - najważniejsze, że wciąż jesteście z nami i wspieracie nas i Dominika. Dominik skończył w tym roku 5 lat, nie musiał przebywać w szpitalu, był na 4 turnusach rehabilitacyjnych, od września tego roku oprócz zajęć w domu raz w tygodniu jeździ do szkoły i uczy się z dziećmi na terenie szkoły i sprawia mu to ogromną radość. Od października tego roku Dominik ma mniej napadów padaczkowych, w związku z tym lepiej się czuje i jest często uśmiechnięty, dużo więcej rozumie i ciekawi Go.

Nie zawsze było kolorowo - było zapalenie płuc, były bóle z powodu piasku schodzącego z nerek i musieliśmy przerwać turnus rehabilitacyjny, nie udało się skorygować stóp Dominika, ale to przed nami w marcu przyszłego roku.

 

Wszystkim życzymy samych dobrych dni w tym 2015 Nowym Roku i aby minął w zdrowiu i bez problemów.
 

 

Related Articles