Wakacje

Nareszcie wakacje, Dominik czekał na lato tak jak każde dziecko. Po tygodniowym odpoczynku niestety musi troszkę popracować na turnusie rehabilitacyjnym w nowym ośrodku "Złota Rybka". Relacja i zdjęcia wkrótce.

Teraz mamy czas, żeby podsumować ostatnie tygodnie końca roku szkolnego, które były dość intensywne.

 

29 kwietnia 2015 r. na dziedzińcu Muzeum Książąt Czartoryskich, w ramach Jubileuszu 25-lecia powstania szkoły Dominika, odbyła się 10 wystawa prac plastycznych uczniów – uczestników indywidualnych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych. Dominika prace pt."Cztery Pory Roku" również były wystawione.  Wyjątkowym punktem programu był przepiękny występ Lidii Jazgar z towarzyszącym jej gitarzystą Ryszardem Brączkiem. Udało nam się zrobić zdjęcie  z gwiazdami i panią Anią - nauczycielką Dominika.

Cały czas Dominik  dzielnie ćwiczył z p. Renią, Asią i Klaudią oraz brał udział w zajęciach z pania Krysią, p. Anią i Laurą z psami. Przez cały rok  Dominika masuje Tomek.

W czerwcu spotkały nas miłe niespodzianki. Najpierw Dominik dostał z okazji Dnia Dziecka mnóstwo prezentów od dzieci z klasy Ia, Ich Rodziców i Wychowawczyni ze Szkoły Podstawowej w Dobczycach. Były to pieluchy, chusteczki, oliwki, kremy, zabawki, bajki o Mikołajku i piękne życzenia z karteczką przekazane przez MHD:

Dominikowi spodobał sie Mikołajek oraz auto z plastoliną. Bawili się razem z bratem Kubą.

Potem Dominik i Kuba otrzymali od Szkolnego Klubu Wolontariatu z Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej z wspaniałą Dominiką na czele wielki list-niespodziankę z przepięknymi karteczkami w środku pełnymi dobrych słów i życzeń.

 

Wszystkim bardzo dziękujemy za tyle przyjemności na zakończenie roku szkolnego.

Mamy nadzieje, że macie fajne wakacje, czego Wam życzymy.

Related Articles