Dziękujemy za 2017 rok

Dziękujemy bardzo kolejny rok za to, że byliście z nami, mogliśmy liczyć na Waszą pomoc, wsparcie i zaangażowanie w zapewnienie Dominikowi lepszego życia. Nie jesteśmy w stanie zliczyć ani wymienić wszystkich którzy pomagają, o niektórych nawet nie wiemy, ale wszystkim jesteśmy bardzo wdzięczni. Nie wiemy jak ani nie umiemy podziękować inaczej. Wiemy za to, że bez Was byłoby ciężko.

Dziękujemy za przekazany 1% podatku, w tym roku nawet większy od poprzedniego. Dziękujemy za to że cały czas zbieracie zakrętki plastikowe, bez pieniążków ze sprzedaży zakrętek nie mógłby Dominik być na kilku turnusach rehabilitacyjnych w ciągu roku. Dziękujemy za karteczki świąteczne, które co roku robicie i kupujecie. Dziękujemy za akcję Photo Booth Challenge i wszystkim w nią zaangażowanym. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, również tym anonimowym, którzy wpłacają pieniążki na subkonto Dominika.

Dziękujemy wszystkim, którzy pracują z Dominikiem nad lepszą formą fizyczną i rozwojem pod każdym względem oraz pomagają w opiece nad Dominikiem.

Dziękujemy za każde wsparcie a zwłaszcza dobre słowo.

 

DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY SAMYCH DOBRYCH DNI W NOWYM ROKU!!!

 

Related Articles